Film Produksiyon.png
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

2019  Compact Production Tüm Hakları Saklıdır.

İlk defa siz görün

Film yapımcılık Post Prodüksiyon
seyap_logo__Compact_Production_üyesi.png

Tanıtım Filmi Çekimi

Ürün veya bir hizmeti konu alan tanıtım filmi çekimi şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 
Kurumsal tanıtım filmi yapımı işlemleri ve projenizi tanıtan bir video filmi yapımı ve bu filmlerin 
istenilen formatlarda kullanıcıya teslim edilmesi yapımında geçen süre ve çekim için gerekli teknik ekip ve ekipman hizmetlerinin sağlanması gibi faktörler çekimlerin süresini ve maliyetini belirleyen unsurlardır. Compact production 2006 yılından bu yana bir çok kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım filmleri, fabrika tanıtım filmi, imalathane tanıtım filmi, hastane tanıtım filmi, okul, eğitim kurumları  ve
bir çok kurumsal şirketin tanıtım filmlerini konusunda uzman kadrosu ve son teknoloji teknik görüntüleme cihazları ile 4K görüntü kalitesinde müşterilerine sunmaktadır. 

Tanıtım Filmi Yapılan hizmet Sektörleri

- Kurumsal şirket tanıtım filmi 
- Kurumsal eğitim filmi yapımı
- Ürün tanıtım filmi
- Hizmet tanıtım filmi 
- Okul tanıtım filmi 
- Hastane tanıtım filmi
- Fabrika tanıtım filmi
- Avm tanıtım filmi 
- Restoran tanıtım filmi
- İl ve ilçe tanıtım filmi 
- Belediye tanıtım filimleri 
- Parti tanıtım filmi 
- Eğlence mekanları tanıtım filmi

Tanıtım filmi çekimi ve yapımı post prodüksiyon fiyatları

Tanıtım filmi yapımında fiyatlandırmayı etkileyecek en önemli faktörlerden  bir kaçı, projenin kaç gün süreceği, projede çalışan kişi sayısı, teknik araç ve gereç adet sayısı, filmin çekim bölgesi post prodüksiyon gibi faktörler tanıtım filmi fiyatının artışında veya azalışında etkili olur. Tanıtım filmi ajansları fiyatları belirlerken bu gibi çekim maliyetlerini göz önünde bulundurarak müşterisine teklif sunar. Müşteri Tanıtımı yapılacak olan proje hakkında Tanıtım filmi ajansları ile çekim öncesi toplantı yapıp çekim için gereken bütçeyi tanıtım filmi ajansı ile belirlerler. Hiç bir zaman tanıtım filmi yapımı gerçekleştirilecek olan proje ile ilgili sabit bir fiyat verilmez. Çekim fiyatları iş akışına ve yoğunluğuna göre belirlenir. önceden fiyat vermek yanlış olur. 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi nedir? Neden çekilir? Bir kuruluşun geçmişini, gelişim sürecini, kimliğini, ürün ve hizmetini hedef kitleye ulaştırma sürecini anlatan etkili bir araçtır. Kurumsal tanıtım filmi aslında her sektör için gerekli bir reklam aracıdır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Herhangi bir sektörün tanıtım reklamı ile işe başlamadan önce ilk yapılması gerekenler nelerdir? Kısaca özetleyelim Tanıtımını yapacağınız firmanın öncelikli olarak ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekir. Nasıl anlatılacağına geçmeden önce senaryo yazılırken firmayı en iyi anlatacak cümleler özenle seçilir. Gerekli olan tüm ön hazırlık bittikten sonra dış çekim yapılacaksa hava şartları kontrol edilir. Kurumsal tanıtım filmi için yapılacak iç çekimler için de ışık düzeni oluşturulur. Tüm efektler sahne geçişleri dikkate alınarak belirlenir. Çekim videoları 4K HD kalitesinde yapılır.
 

Firmanız için bir tanıtım filmine ihtiyaç duyuyorsanız bu tanıtımın size özel olması gerekmektedir. Size gelen bir ajansın referanslar filmlerini mutlaka izlemelisiniz. Eğer izlediğiniz tanıtım filmleri birbirine benzeyen tasarımlardan oluşmaktaysa bu ajanstan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bazen aynı ürünlerin ve hizmetlerin içerisinde olabilirsiniz fakat önemli olan ayrıntı, sizin ürün ve hizmetlerinizin farklılık yaratacak şekilde sunulmasıdır. Compact Production kurumsal tanıtım filmi alanında hayal bile edemeyeceğiniz bir farklılıkla ürün ve hizmetinizin en iyi tanıtım filmini önünüze sunacaktır.
 

Çekimleri tamamlanan kurumsal tanıtım filmi için daha sonra seslendirme ve müzik seçimine geçilir. Firmanızın profilini en iyi şekilde aktaracak uygun bir seslendirme yapmak önemlidir. Ses montaj tekniklerine oldukça dikkat edilmelidir. Müzik seçimi de oldukça önemli olup seçilen müziklerin telif hakkı olmaması gerekmektedir.