Film Produksiyon.png
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

2019  Compact Production Tüm Hakları Saklıdır.

İlk defa siz görün

Film yapımcılık Post Prodüksiyon
seyap_logo__Compact_Production_üyesi.png

Reklam Filmi Yapımı

Televizyon reklam filmi, ürün yada bir hizmeti tanıtırken yapılan çekim ve post prodüksiyon işlemlerinin yapımı konusunda Compact production 2006 yılından günümüze ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerin Reklam filmi çekimi ve bu gibi imaj çalışmalarına  imza atmıştır. 

Prodüksiyon şirketimizin Konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Reklam filmi yapımı ve çekim sonrası post prodüksiyon işlemleri, sırasıyla çekilen reklam filminin montajı,, kurgusu, seslendirme ve görüntü renk doğrulamaları konusunda hizmetler vermektedir.

Reklam filmi yapımı sırasında yönetmen, yönetmen asistanları, yapım asistanı, görüntü yönetmeni, Kameraman kamera asistanı, görüntü netleyici (focus puller) sanat yönetmeni
kostüm, Kuaför, makyöz, ses operatörü, ışık şefi, crena & dolly operatörü, jimmy jip operatörü

ses amiri ve teknisyenleri eşliğinde üst düzey 4K Kamera, ışık ve görüntü sistemlerimiz ile 
kurumsal şirketlere profesyonel çözümler sunmaktayız. 

Reklam filmi konusu içerisinde gerekebilecek 3D animasyon ve modelleme işlemleri 
Green Box çekimler ve hareketli bant reklamlar tarafımızca hazırlanmaktadır. Geliştirilmiş
özel yapım havadan çekim ekipmanlarımız ve her ölçüde yükselebilen jimmy jip sistemlerimiz 
sayesinde havadan titreşimsiz 4K çekimler elde etmekteyiz. 

Compact production Film Yapım Şirketleri kategorisinde film yapım ajansları sinema eserleri yapıımcıları birliği SE-YAP 298 Nolu RESMİ ÜYESİDİR.  

Reklam Filmi Fiyatları ve Çekim Maliyetleri 

Düşündüğünüz bir reklam filminin yapım  maliyetlerine yönelik fiyatlandırması Reklam filminin 
içeriğinde gerekebilecek oyuncu, seslendirme, mekan, senarist,  teknik cihaz ve çalışacak olan personelin çalışma süresine göre farklılık gösterir. Bir tanıtım filmi veya reklam filmi fiyatları hiç bir zaman sabit olamaz.

Reklam filmi çekimi fiyatları sizlerden aldığımız reklam konusu ve içeriğine göre belirlenir. Aynı gün içerisinde hazırlayacağımız yapımı kolay bir reklam filmi çekimi maliyeti çok uygun  fiyatlandırılabilir ancak yine aynı gün içerisinde teslim edebileceğimiz bir reklam filminde ünlü bir seslendirmen veya oyuncu isteniyorsa çok yüksek reklam filmi yapım bütçeleri karşımıza çıkabilir. gerçekleştirmek istediğiniz reklam filmi yapım projesi hakkında bizlerden teklif alabilirsiniz. 

Reklam Filmi Çekimi

İyi bir reklam filmi çekimine geçmeden önce yapılması gereken ilk görev ulaşılması gereken hedef kitleyi belirleyerek kitlenin özelliklerini araştırmaktır. Reklam filmi çekimi için kullanılacak ürün ya da hizmetin sektördeki nitelik değeri iyi analiz edilmelidir.
 

Reklam Filmi Çekimi

Reklam çekimi için, belirlediğiniz hedef kitlenin özellikleri nelerdir? Beklentileri, sosyal çevreleri, bilinç düzeyleri, istekleri ve ihtiyaçları nedir? Hedef kitle ve beklentileri belirledikten sonra slogan arayışına geçilmelidir. Reklam filmi çekimi başlamadan önce reklamda kullanılacak slogan belirlenir. Reklam sloganını oluşturmak için hedef kitlenin beklentilerini oluşturduğunuz listeyi iyice benimsemeniz gerekir. Beklentiler listesi içerisinde yer alan kısımlardan en fazla öne çıkan unsuru tespit etmek gerekmektedir. Tespit edilen unsur kitlenin beklentilerine, özlemlerine, isteklerine en fazla karşılık verecek ve bunu düşünmelerini sağlayacak düzeyde olmalıdır.
 

Reklam çekimi için hedef kitle belirlenip slogan da bulunduktan sonra televizyonu ne kadar izledikleri, izledikleri filmi ne kadar süre izledikleri araştırılıp reklam filminin süresini tespit etmelisiniz. Reklam filmi süresinin onları sıkmayacağı, izlemekten keyif ve zevk alabilecekleri bir konuyla sunmaya dikkat edilmelidir. Reklam filmi çekimi için belirlenen çekim alanları ve oyuncular da özenle seçilmelidir. Hedef kitlenin beğeneceği, olmayı isteyeceği ve sevdiği şeyleri tespit etmek oldukça önemlidir.
 

Bir reklam filmi çekiminde mekandan oyuncuya, müzikten dekora kadar reklam izleyicisinin özlem ve hayallerine hitap etmek oldukça etkili bir rol oynar. Compact Production, reklam filmi çekimi alanında uzman ve deneyimli ekibiyle işinin en iyisini yapar ve reklam çekimi için kullandığı tüm ürünleri hedef kitlenin özellikleri ile bütünleştirir.