Film Produksiyon.png
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

2019  Compact Production Tüm Hakları Saklıdır.

İlk defa siz görün

Film yapımcılık Post Prodüksiyon
seyap_logo__Compact_Production_üyesi.png

Kamera çekimi

Kamera çekimi görüntüleme hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. İhtiyacınıza yönelik görüntüleme hizmetleri sağlamaktayız. projelerinize yönelik kameraman, kamera ve teknik gereçlerini çekiminin yapılmasını istediğiniz bölgeye gönderip ihtiyacınız doğrultusunda video çekimlerinizi istenilen formatlar da sizlere vermekteyiz. Dilerseniz çekmiş olduğumuz film görüntülerini montaj stüdyomuzda film montajını ve gerekliliklerini yapıp sizlere teslim edebiliriz. 
 

Jimmy jip Kamera çekimi

Belirli yükseklik ve ebatlarda bulunan jimmy jip cihazlarımızla havadan çekim gerektirebilecek projelerinize istediğiniz yükseklikte jimmy jip,  jimmy jip operatörü ve focus puller ( Görüntü netleme ) ekibinden oluşan sistemimizi  göndermekteyiz. Jimmy jip kamera çekimi ile havadan belirli bir yükseklik ve çekim alanından titreşimsiz olarak iyi bir şekilde netliği sağlanmış hareketli ve yüksek kalitede kamera çekimi görüntüler elde edebilirsiniz. 

Havadan Kamera çekimi  ( Drone Çekimi )

Havadan kamera çekimi yapılacak yere ( Drone kamera ) profesyonel  küçük ebatlarda uçabilen yüksek kalitede titreşimsiz görüntü çekebilen cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Sinema Film çekimi, özel etkinlik çekimleri, emlak çekimleri, inşaat projesi havadan çekimleri ve havadan çekim yapmak istediğiniz proje çekimlerini tarafımızca sağlamaktayız. 
Drone kamerası ile çekim yapılacak yerin o anki hava koşullarına uygun drone kamera göndermekteyiz titreşimsiz görüntü kalitesi alabilmek adına havadan kamera çekimi konusunda ihtisaslaşmış ekibimizle profesyonel yüksek kalitede görüntüler elde etmekteyiz. 

Kamera çekimi ve Havadan çekim fiyatları

Kamera çekimi fiyatlandırmaları genellikle çekim süresinin uzunluğuna ve gün sayısına göre değişkenlik gösterir. Çekimi yapılacak olan projenin kaç kamera ve kameramana ihtiyacı olması veya şehir dışı bir çekim ise konaklama giderleri bütçeye dahil edilir. Havadan drone kamera çekimi yine aynı şekildedir ancak genellikle drone havadan çekimler fazla uzun sürmez ve normal karadan kamera çekimlerine göre daha maliyetlidir. Kamera çekimi ve havadan çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

Kamera Çekimi

Kamera çekimi yapılacak işin mahiyeti, ve mekanı son derece önemlidir. Bir firmanın tanıtım filmi veya diğer birçok alanlarda ihtiyaç duyduğunuz kamera çekimi için Compact Production profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
 

Kamera Çekimi 

İhtiyaca yönelik kamera çekimleri sizin projeniz doğrultusunda kameraman, kamera ve teknik gereçler ile çekiminin yapılmasını istediğiniz şekilde hazırlıklarını yaparak, öncelikle çekim yapılacak yer üzerinde hazırlıklarına tamamlar. Kamere çekimi farklı şekillerde yapılabilir. Örneğin havadan kamera çekimi için küçük ebatlarda uçabilen profesyonel ve yüksek kalite ile titreşimsiz görüntü alabilen cihazlarla (Drone çekimi ) yapılabilir. Jimmy jip kamera çekimi ile de havadan belirlenen bir yükseklikten titreşimsiz olarak iyi bir netlik ayarı ile hareketli ve yüksek kalitede kamera çekimi yaptırabilirsiniz.

Çekime geçmeden önce çekilecek filmin akılda kalıcı olmasını sağlamak son derece önemlidir. Özellikle reklam tanıtım filmlerinde bu ayrıntı son derece gereklidir. Fikir oluşturulduktan sonra tanıtım senaryosu bu fikir doğrultusunda şekillendirilir. Kamera çekimi yapılmadan önce mekanın neresi veya nereleri olacağı, seslendirmede okunacak metnin ne olacağı, filmde kullanılacak oyuncuların ne yapacağı müşteri ve çekimi yapacak ajans arasında görüşülüp uzlaşma sağlanmalıdır. Çekimler yapıldıktan sonra kurgu aşamasına geçilir. Görüntüler ve seslendirmeler gerekli görülen senaryo eşliğinde kurgulanır. Görsel efekt yazılımları ile desteklenerek film hazırlanır. Real Time kurgu sisteminde kurgulanan kamera çekimlerinden oluşturacağınız filmin süresi ve ritmi de son aşamada netlik kazanır.

Alanında deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanları ile kamera çekimi alanında ihtiyaç duyulan birçok alanda isterseniz havadan, isterseniz de sabit konumdaki her alandaki projelerinizde çekimler için hizmet verilmektedir.