Film Produksiyon.png
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

2019  Compact Production Tüm Hakları Saklıdır.

İlk defa siz görün

Film yapımcılık Post Prodüksiyon
seyap_logo__Compact_Production_üyesi.png

Film Montaj Stüdyosu

Sinema filmi veya herhangi bir çekilmiş video filmlerinizin film montajlarını son teknoloji ürünlere sahip 4K ve üzeri görüntü kalitesindeki video filmlerinizin montaj işlemlerini tarafımızca yapmaktayız. Yüksek kalitede çekilmiş video görüntülerinin render işlemleri hızlı olarak çıkartıp zamanında teslim etmekteyiz. Film montaj stüdyomuzda Dünyanın tercih ettiği uluslararası standartlarda Apple Final Cut pro programlarının en güncel versiyonlarını kullanmaktayız.  Film montaj teknisyenlerimiz isteğiniz doğrultusunda kendinize ait video çekimlerinin montaj işlemlerini gerçekleştirir. 

Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon çekilmiş bir reklam filmi, tanıtım veya bir sinema filmi görüntüsü üzerinde renk değerlerinin ayarlanması ( Color Correction ) işlemlerinin yapılması, ses ve çeşitli hareketli 3D efektler yerleştirilmesi gibi işlemlerin yapılmasıdır. 
Reklam filmi, Sinema filmi ve video klip çekimleriniz sonrasında yapılacak olan post prodüksiyon işlemleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

Seslendirme

Seslendirme hizmetlerimiz içerisinde Film dublajı, Reklam filmi seslendirme, Çeşitli kurumsal şirketlerin imaj çalışmalarına yönelik seslendirmeler IVR sesli anlatımlar  mağaza içi anonslar ve uyarı anonsları gibi voice over hizmetleri sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan konusunda uzman bay bayan seslerin çalışmanıza uygun olanını seçip sizlere sunumlarını yapmaktayız. İçlerinde haluk bilginer ve bir çok ünlü isimlerin de bulunduğu ses kadromuzda projenize ve bütçenize uygun sesi seçip çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda İngilizce seslendirme hizmetleri de sağlamaktayız. 
 

Film Dublaj Stüdyosu

İngilizce bir filmin türkçe dublajı ve altyazı eklenmesi,  dublajı yapılacak filmin Türkçe' ye çevrilmesi ve konusunda ün yapmış dublaj sanatçıları ile profesyonel stüdyolarımızda dublaj hizmetlerini sağlamaktayız. Son derece doğal ve gerçekçi ağız hareket senkronizasyonu ile yapılan film dublaj hizmetlerimiz hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dublajı yapılacak olan filmin süresine ve filmde konu alan oyuncu karakter sayısına göre fiyat teklifi sunmaktayız. İstenirse Filmlerinizin ingilizce çevirilerini de yapmaktayız.. Türkçe bir filminizi daha profesyonel bir halde seslendirebiliriz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Film Montajı ve Kurgusu Neden Önemli

Montaj Stüdyosu Ve Kurgu

Birbirinden farklı açılarda çekilmiş olan ham görüntülerin belli bir düzende birleştirilip anlam içeren bir bütün haline getirilmesine montaj, bir diğer adıyla kurgu denmektedir. Çekimin en önemli aşamasıdır. Neden mi? Çünkü görüntülerin sıralanması izleyici üzerindeki etkiyi belirleyecektir. Montaj stüdyosu ve kurgu bu bağlamda çekmiş olduğunuz filmin bütünlüğünü sağlayıcı en önemli aşamadır.
 

Montaj Stüdyosu Ve Kurgunun Önemi

Yapmış olduğunuz reklam filmi, tanıtım filmi veya belgesel hiç fark etmez izleyiciye gereken mesajı doğru verebilmek için montaj stüdyosu ve kurgu doğru yapılmalıdır. Aksi takdirde filmin montajı ve kurgusu hiçbir anlam taşımayacaktır. Montaj ve kurgu anında diğer etkenler de devreye girer. Ham çekim yeterli değildir. Mesela müzik, seslendirme ve efektlerin de eklenmesi gerekmektedir. Compact Production profesyonel montaj stüdyosu ve kurgu setleri ile birçok başarılı projeye imza atmaktadır. Montaj stüdyosu ve kurgu setlerinde yapılan işlerden de kısaca bahsedelim;

Sinema veya video film çekimleri montajları en son teknoloji görüntü kalitesinde montajlanır.

Post prodüksiyon çekilmiş reklam filmi, tanıtım veya bir sinema filmi veya video kliplerinin çekimleri sonrasında post prodüksiyon işlemleri yapılır. Montaj stüdyosu ve kurgu bu anlamda oldukça önemlidir.

Seslendirme hizmetleri ile reklam filmi seslendirme, dublaj, kurumsal şirketlerin imaj çalışmaları dahilindeki seslendirmeler, uyarı ajansları, mağaza anonsları gibi hizmetler sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bütçenize uygun sesi seçmek olacaktır. Ayrıca İngilizce seslendirme hizmeti de verilmektedir. Film dublaj stüdyosunda İngilizce filmlere alt yazı ve dublaj, filmin Türkçeye çevrilerek profesyonel dublaj sanatçıları ile çeviri olanaklarından yararlanma hizmetleri sunulmaktadır.