Film Produksiyon.png
  • Grey Vimeo Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

2019  Compact Production Tüm Hakları Saklıdır.

İlk defa siz görün

Film yapımcılık Post Prodüksiyon
seyap_logo__Compact_Production_üyesi.png

Film dublaj hizmetleri

Yabancı dilde çekimleri tamamlanmış  Dizi film, Reklam filmi, Sinema filmi ve Çeşitli tanıtım filmlerinin dublajı, Türkçe seslendirme hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Uluslararası standartlarda teknolojik altyapıya sahip dublaj stüdyolarında sağladığımız film dublajı hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi fe fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dublaj Stüdyoları

İstanbul da bulunan dublaj stüdyolarımızda uluslararası sinema filmlerinin dublaj işlemlerini konusunda tecrubeli dublaj sanatçıları kadrosu ile profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamaktayız. Dublaj stüdyolarımızın kapasitesi aynı anda 15 adet uzun metrajlı filmin dublajını yapabilecek ve hızlı bir şekilde müşteriye teslim edebilecek kapasitededir. Stüdyolarımızda 
Sinema filmi dublajı, dizi film dublajı, reklam filmi dublajı, tanıtım filmi dublajı, Çizgi film dublajı ve Uluslararası Tv reklamlarının dublajları yapılmaktadır. Aynı zamanda Türkçe olarak hazırlanmış bir filme karakterlerin seslerini revize etmek amacı ile Türkçe dublaj hizmetleri de sağlamaktayız. 

Dublaj Fiyatları

Film dublajı fiyatı belirlenmesi dublajı yapılacak olan filmin uzunluğuna ve dublajı yapılacak olan oyuncu karakter yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Şayet bir yabancı dizi dublajı gerçekleştirilecekse dizide bulunan oyuncu karakter sayısından ziyade dizi filmin adedine göre fiyat teklifi verilir. Reklam veya bir tanıtım filmi dublajı gerçekleşecekse film başına fiyatlandırma yapılır. dublajı yapılacak olan projenizle ilgili fiyat teklifi almak istiyorsanız bizlerle ilettişime geçebilirsiniz. Projenize en uygun fiyatlandırmayı hazırlayıp tarafınıza iletebiliriz. 

Dublaj Stüdyoları ve Seslendirme

Türkiye genelinde birçok yerde dublaj stüdyoları ve seslendirme stüdyoları bulunmaktadır. Öncelikle sizlere dublaj ve seslendirme stüdyoları hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Dublaj Stüdyoları ve Seslendirme Profesyonel stüdyolarda dublaj ve seslendirme kaydı yapmak için her türlü ihtiyaç özel olarak dizayn edilmiştir. Dublaj stüdyoları genellikle iki bölümden oluşmaktadır.
 

  1. Kayıt Odası:

Yalıtımlı olarak dizayn edilmiş olan bu kısım canlı oda olarak da adlandırılır. Ses kayıtlarının yapıldığı, mikrofonların ve kulaklıkların yanında dublaj görüntü ekranının da bulunduğu odadır. İzole edilmiş olup dışarıdan ses geçirmez ve yankısı azdır. Dublaj stüdyoları ve seslendirme için kayıt odası içinde gerçekleşen tüm işlemler son derece önemlidir.

  1. Kontrol Odası:

Kontrol odasında mix yapıldığı için iyi bir akustik düzenlemede olması gerekmektedir. Bu odada kayıt odasında da olduğu gibi mikrofon, kulaklık vardır. Ayrıca görüntü odasına senkronize şekilde bağlanmış cihazlar ile cihazları kontrol eden operatör, ses mühendisi, yönetmen ve işle ilgili müşterinin bulunduğu odadır.

Dublaj stüdyoları ve seslendirme stüdyoları firma reklamları ve tanıtımları, dublaj, film, mağaza ajansları ve prodüksiyon gibi birçok alandaki çalışmaların profesyonel anlamda hazırlanmasını sağlayan yerdir. Compact Production geniş seslendirme sanatçıları ile ve dublajla ilgili olan tüm ihtiyaçlarınızda hizmet vermektedir. Dublaj ve seslendirme sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplumsal alanda ve ticari alanda yapılan tüm görsel işlerin içerisinde yer alan bir hizmet sektörüdür. Birçok alanda verdiğiniz hizmet için dublaj stüdyoları ve seslendirme stüdyolarından destek alabilirsiniz.